СПІКЕРИ
Андрій Федорів
ГОЛОC ФОРУМУ
Влад Михненко
Доктор з політекономії Кембриджського університету, доцент з питань сталого міського розвитку Оксфордського університету (Великобританія). Автор понад 100 наукових досліджень та один із найбільш цитованих економічних географів нашого покоління! Його науково-дослідницька діяльність на сьогодні принесла понад 7 мільйонів фунтів стерлінгів зовнішнього фінансування, а такі міжнародні ЗМІ, як BBC News, висвітлювали результати його досліджень.
Karl-Filip Coenegrachts
Стратег, новатор з Генту, що створив альтернативне бачення і працюючу концепцію «Розумне місто», «Місто людей». У 2016 році цей концепт отримав нагороду Flemish Smart City Award.
Андрій Длігач
Засновник та CEO Advanter Group. Доктор экономічних наук, стратег, футуролог.
Експерт з формування стратегій бізнес-проривів. Член рад директорів Digital Transformation Institute і SingularityU Kyiv. CEO, Luniter troubleshooting. Професор бізнес-школи KSE. Співзасновник бізнес-спільноти Board. Інвестор і партнер технологічних стартапів
Вадим Мороховський
Голова правління і співвласник банку «Восток»
Депутат Одеської міськради від партії «Слуга народу» Голова фракції «Слуга народу». Засновник благодійних фондів «Милосердя Віктор» і «На благо Одеси», громадських організацій «Інститут розвитку Одеси» і «Інтелектуальний клуб "Ерудит" ім. В. Я. Мороховського», а також Музею сучасного мистецтва в Одесі.
Дмитро Казавчинський
Голова Odessa Business Club, GST
Одесит, сім'янин і бізнесмен. Дмитро не приховує, що стати успішним йому допомогло бажання розвиватися й робити це максимально ефективно. Дивлячись на кількість проєктів, соціальну активність і час, який він присвячує родині, у це легко повірити. Його основний підхід у бізнесі — спільні цінності, а головний талант — бачити позитив там, де його не бачать інші.
Андреас Флодструм
Співзасновник і CEO Beetroot та Beetroot Academy
Співзасновник шведсько-українських IT-компаній Beetroot та Beetroot Academy.
Займається розвитком мережі шкіл для тих, хто вирішив змінити професію і стати програмістом.
У 2018 році Chalmers University of Technology у Швеції надав Андреасу звання підприємця року.
У 2020 році компанія увійшла до рейтингу кращих роботодавців за версією INDEX.
Кейс Донкерс
Urban designer "City as a LAB"
Один з ключових засновників Dutch Design Week.
Міський дизайнер City as a LAB
Кейс — головний урбаніст Ейндховена. Допоміг місту пережити кризу 90-х, коли містоутворювальне підприємство Philips зупинило свою діяльність.
Донкерс об'єднав міську громаду з фахівцями й муніципалітетом. Під час публічних дебатів щодо розвитку інфраструктури вони розробили генеральний план розвитку Ейндховена, який уже реалізований на 80 %.
Також Кейс — один із ключових засновників Dutch Design Week. Це поворотна подія в житті міста, до якого приїжджають дизайнери зі всього світу.
Валерія Iонан
З 2019 року — заступник міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції. Відповідає за національні проєкти «Дiя.Бiзнес» і «Дiя.Ціфрова освiта», напрями онлайн-безпеки та євроінтеграції.
Маркетинговий експерт, співзасновник групи компаній Quadrate 28, засновник та ексвидавець онлайн-журналу для підприємців MC Today, SMEA і ліцензіат Disrupt HR Kyiv і Disrupt HR Lviv, фіналістка проєкту «Нові лідери» на ICTV.
Боксер Ліги білих комірців, призер кубка України з боксу — 2019 і учасник проєкту Oceanman.
Андрій Здесенко
Засновник і CEO Biosphere Corporation.
Власник мережі бутіків Charisma Fashion Group, співзасновник бізнес-клубу Inspira в Дніпрі. Заснував іменну стипендію в Київській школі економіки. Під час карантину спільно з бізнес-клубом Inspira надавав допомогу медичним закладам Дніпра та області, а також очолив 2 соціальні комунікаційні кампанії — «Окремо ми разом» і «Дитячий маніфест».
Олександр Борняков
Заступник міністра цифрової трансформації з питань розвитку IТ. Співзасновник IT-Cluster Odessa — організації, що популяризувала IT-освіту і IТ-бренд Одеси.
Співзасновник краудфандінгової платформи для розвитку Одеси «Моє місто», партнер проєкту «Хакатон енергетичної свободи», співорганізатор конкурсу «Кращий дворик», присвячений упорядкуванню територій одеських дворів.
Гiоргi Iукурiдзе
Співзасновник SHABO, Гіоргі знається на вині та потенціалі, що демонструє Одеса для виробництва та торгівлі. Щороку SHABO виготовляє і продає понад 40 млн пляшок вина. Знавець гостинності та учасник Odessa Business Club.
Олександр Яковенко
Засновник групи компаній у сфері міжнародної логістики та торгівлі — EnlivUA.
Олександр вважає, що талановитих людей в Одесі може бути ще більше, і робить для цього все можливе. Поєднує бізнес та соціальні ініціативи, прихильник імпакт інвестування.
Максим Бахматов
UNIT.City
Засновник і глава Офісу Трансформації, керуючий партнер UNIT.City, новатор, бізнесмен, підприємець, екс-гендиректор ВДНГ.
Георгій Бочорішвілі
Девелопер, інвестор, меценат.
Співвласник і голова ради директорів будівельного холдингу «ЗАРС», фаундер міжнародного проєкту у сфері архітектури, дизайну та урбаністики «Архітектурні сезони», співзасновник почесних стипендій і грантів ім. Г. С. Каркашадзе для студентів ОДАБА, учасник Odessa Business Club.
Iван Лiптуга
Президент Національної туристичної організації України
Палкий прихильник свого міста, Іван є ідеологом брендингу Одеси, який розробляв разом з Артемієм Лєбєдєвим.
Був директором Департаменту туризму і курортів Мінекономрозвитку України та радником віцепрем'єр-міністра з питань туризму.
На форумі Іван модеруватиме одну з дискусійних панелей.
Анатолій Амелін
UIF
Директор економічних програм Українського інституту майбутнього.
Власник ступеню МВА у області міжнародної економіки, Анатолій має різнобічний досвід. Голова координаційної ради Асоціації випускників «Аспен Україна», Анатолій небайдужий до можливих сценаріїв розвитку подій в Україні.
Володимир Яковлєв
Журналіст, письменник, засновник ВБ "Коммерсантъ"
Автор проєктів «Сноб» і «Вік щастя». Зараз Володимир займається своїм новим проєктом «Далі буде…», створює відео «Яковлєв щопонеділка», веде курс «Жити легше» і їде на Odessa Business Forum.
Олександр Верник
Одесит, бізнесмен, співзасновник компанiï з постачання взуттєвого обладнання MSM GmbH, co-founder Gallery Architect Group, будiвельноï компанiï та студії дизайну Atmosphere, бренду SINOBI, створив бренд дизайнерського взуття L.A.P.T.I., учасник Odessa Business Club, голова ГО «Центр проєктних ініціатив» та ініціатор центру Дія.Бізнес в Одесі.
Єгор Гребенніков
Український підприємець, імпакт-інвестор. Співвласник найбільшого приватного морського порту «ТІС». Засновник Імпакт ХАБ Одеса, автор та інвестор концепції ревіталізації Зеленого театру, фундатор Про Боно Клуб Україна.